Do kancelarii parafialnej prosimy dzwonić tylko w godzinach jej urzędowania. Kancelaria jest czynna w zależności od okresu. 
- w okresie wakacyjnym i w czasie ferii zimowych od 7:00 do 8:00
- w okresie roku szkolnego od 16:30 do 17:15

W sprawach pilnych i w nagłej potrzebie można zadzwonić o każdej porze.
Kancelaria

TransmisjaNa żywo

Bądź mężny i mocny

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz" (Joz 1, 9)

Czy to jest twój cel?

„Teraz zaś, wyzwoleni od grzechu, a oddani w służbę Bogu, macie pożytek w poświęceniu, a za cel żywot wieczny.” (Rz 6;22)

Regulamin

* Klauzula dotycząca wysyłania wiadomości poprzez formularz z naszej strony: https://www.podwyzszenie.pl/adresy 

Wypełnienie formularza i naciśnięcie przycisku "Wyślij" oznacza, że podane w nim dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Wypełnienie formularza jest dobrowolne.  Po wpisaniu w oknie "Moje imię i nazwisko" swojego imienia i nazwiska wyrażasz zgodę na to, abyśmy wiedzieli, jak się nazywasz. Adres email, który wpiszesz w okno "Mój adres email, na który oczekuję odpowiedzi" będzie tylko wykorzystany do odpowiedzi na zadane pytanie wpisane w okno "Moja wiadomość" formularza lub kontaktu z tobą.

1. Wysłanie twoich danych przez formularz z naszej strony: https://www.podwyzszenie.pl/adresy oznacza, że wyrażasz zgodę na w/w klauzulę.

2. Administratorem i odbiorcą danych z powyższego formularza jest: parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie i nikt inny. Dane z formularza trafiają na naszą pocztę email. Nie przekazujemy adresów email, telefonów, imion, nazwisk, ani treści wiadomości innym podmiotom czy osobom trzecim.

3. Nie musisz korzystać z formularza. Możesz też wysłać do nas zapytanie prosto ze swojej elektronicznej skrzynki pocztowej, którą posiadasz na nasz adres: parafia (.M.) podwyzszenie.pl - pamiętając o wpisaniu "@" zamiast " .M. ".


KLAUZULA INFORMACYJNA 

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:

  1. Administratorem i odbiorcą Pani/Pana danych osobowych np. z formularza kontaktowego jest parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie z siedzibą przy ul. Krakowska 18 w Rzeszowie, reprezentowana przez proboszcza ks. Dariusza Gościmińskiego;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
  3. Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
  5. Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
  6. Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane. 

Z polityką prywatności Google Analytics  możesz zapoznać się pod tym adresem:
http://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/

Nasze pismo parafialne "ZNAK ZBAWIENIA"

 

Pismo parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie "ZNAK ZBAWIENIA" wydawane jest w każdą niedzielę. 

W tym piśmie podejmowane są różne sprawy z dziedziny teologii np. tłumaczenie słowa Bożego. Zamieszczane są intencje Mszy Św. na dany tydzień, niektóre ważniejsze ogłoszenia i informacje dotyczące życia parafii.

Zapraszamy do czytania tej gazetki oraz do czytania prasy katolickiej w ogóle. 

Nagrania audio do odsłuchania

Msze Święte

W niedziele i święta:

700, 830, 1000, 1130, 1245, 1800

W dni powszednie:

 630 i 1800

Konto parafii

PKO BP I O Rzeszów

61  1020  4391  0000  6502  0056  4120

Wpłaty na potrzeby parafii

Informacja

Adres parafii

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 18

☎  +48 728 260 287

✉ parafia (.M.) podwyzszenie.pl

     Licznik odwiedzin

Dzisiaj224
Wczoraj1766
Ogółem2319051