TransmisjaNa żywo

Kalendarz katolicki

Czerwiec,
2022
Maj
Czerwiec 2022
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
29 30 31 1 Wednesday, 1 June 2022 2 Thursday, 2 June 2022 3 Friday, 3 June 2022 4 Saturday, 4 June 2022
5 Sunday, 5 June 2022 6 Monday, 6 June 2022 7 Tuesday, 7 June 2022 8 Wednesday, 8 June 2022 9 Thursday, 9 June 2022 10 Friday, 10 June 2022 11 Saturday, 11 June 2022
12 Sunday, 12 June 2022 13 Monday, 13 June 2022 14 Tuesday, 14 June 2022 15 Wednesday, 15 June 2022 16 Thursday, 16 June 2022 17 Friday, 17 June 2022 18 Saturday, 18 June 2022
19 Sunday, 19 June 2022 20 Monday, 20 June 2022 21 Tuesday, 21 June 2022 22 Wednesday, 22 June 2022 23 Thursday, 23 June 2022 24 Friday, 24 June 2022 25 Saturday, 25 June 2022
26 Sunday, 26 June 2022 27 Monday, 27 June 2022 28 Tuesday, 28 June 2022 29 Wednesday, 29 June 2022 30 Thursday, 30 June 2022 1 2

Nasze pismo parafialne "ZNAK ZBAWIENIA"

 

Pismo parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie "ZNAK ZBAWIENIA" wydawane jest w każdą niedzielę. 

W tym piśmie podejmowane są różne sprawy z dziedziny teologii np. tłumaczenie słowa Bożego. Zamieszczane są intencje Mszy Św. na dany tydzień, niektóre ważniejsze ogłoszenia i informacje dotyczące życia parafii.

Zapraszamy do czytania tej gazetki oraz do czytania prasy katolickiej w ogóle. 

Nagrania audio do odsłuchania

Msze Święte

W niedziele i święta:

700, 830, 1000, 1130, 1245, 1800

W dni powszednie:

 630 i 1800

Konto parafii

PKO BP I O Rzeszów

61  1020  4391  0000  6502  0056  4120

Wpłaty na potrzeby parafii (remonty)

Informacja

Adres parafii

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 18

☎  +48 728 260 287

✉ parafia (.M.) podwyzszenie.pl

     Licznik odwiedzin

Dzisiaj248
Wczoraj2439
Ogółem1844570