TransmisjaNa żywo

Kalendarz katolicki

Sierpień,
2022
Sierpień 2022
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
31 1 Monday, 1 August 2022 2 Tuesday, 2 August 2022 3 Wednesday, 3 August 2022 4 Thursday, 4 August 2022 5 Friday, 5 August 2022 6 Saturday, 6 August 2022
7 Sunday, 7 August 2022 8 Monday, 8 August 2022 9 Tuesday, 9 August 2022 10 Wednesday, 10 August 2022 11 Thursday, 11 August 2022 12 Friday, 12 August 2022 13 Saturday, 13 August 2022
14 Sunday, 14 August 2022 15 Monday, 15 August 2022 16 Tuesday, 16 August 2022 17 Wednesday, 17 August 2022 18 Thursday, 18 August 2022 19 Friday, 19 August 2022 20 Saturday, 20 August 2022
21 Sunday, 21 August 2022 22 Monday, 22 August 2022 23 Tuesday, 23 August 2022 24 Wednesday, 24 August 2022 25 Thursday, 25 August 2022 26 Friday, 26 August 2022 27 Saturday, 27 August 2022
28 Sunday, 28 August 2022 29 Monday, 29 August 2022 30 Tuesday, 30 August 2022 31 Wednesday, 31 August 2022 1 2 3

Nasze pismo parafialne "ZNAK ZBAWIENIA"

 

Pismo parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie "ZNAK ZBAWIENIA" wydawane jest w każdą niedzielę. 

W tym piśmie podejmowane są różne sprawy z dziedziny teologii np. tłumaczenie słowa Bożego. Zamieszczane są intencje Mszy Św. na dany tydzień, niektóre ważniejsze ogłoszenia i informacje dotyczące życia parafii.

Zapraszamy do czytania tej gazetki oraz do czytania prasy katolickiej w ogóle. 

Nagrania audio do odsłuchania

Msze Święte

W niedziele i święta:

700, 830, 1000, 1130, 1245, 1800

W dni powszednie:

 630 i 1800

Konto parafii

PKO BP I O Rzeszów

61  1020  4391  0000  6502  0056  4120

Wpłaty na potrzeby parafii (remonty)

Informacja

Adres parafii

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 18

☎  +48 728 260 287

✉ parafia (.M.) podwyzszenie.pl

     Licznik odwiedzin

Dzisiaj376
Wczoraj2439
Ogółem1844698