TransmisjaNa żywo

Kalendarz parafialny

Maj,
2023
Maj 2023
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
30 1 Monday, 1 May 2023 2 Tuesday, 2 May 2023 3 Wednesday, 3 May 2023 4 Thursday, 4 May 2023 5 Friday, 5 May 2023 6 Saturday, 6 May 2023
7 Sunday, 7 May 2023 8 Monday, 8 May 2023 9 Tuesday, 9 May 2023 10 Wednesday, 10 May 2023 11 Thursday, 11 May 2023 12 Friday, 12 May 2023 13 Saturday, 13 May 2023
14 Sunday, 14 May 2023 15 Monday, 15 May 2023 16 Tuesday, 16 May 2023 17 Wednesday, 17 May 2023 18 Thursday, 18 May 2023 19 Friday, 19 May 2023 20 Saturday, 20 May 2023
21 Sunday, 21 May 2023 22 Monday, 22 May 2023 23 Tuesday, 23 May 2023 24 Wednesday, 24 May 2023 25 Thursday, 25 May 2023 26 Friday, 26 May 2023 27 Saturday, 27 May 2023
28 Sunday, 28 May 2023 29 Monday, 29 May 2023 30 Tuesday, 30 May 2023 31 Wednesday, 31 May 2023 1 2 3

Nasze pismo parafialne "ZNAK ZBAWIENIA"

 

Pismo parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie "ZNAK ZBAWIENIA" wydawane jest w każdą niedzielę. 

W tym piśmie podejmowane są różne sprawy z dziedziny teologii np. tłumaczenie słowa Bożego. Zamieszczane są intencje Mszy Św. na dany tydzień, niektóre ważniejsze ogłoszenia i informacje dotyczące życia parafii.

Zapraszamy do czytania tej gazetki oraz do czytania prasy katolickiej w ogóle. 

Nagrania audio do odsłuchania

Msze Święte

W niedziele i święta:

700, 830, 1000, 1130, 1245, 1800

W dni powszednie:

 630 i 1800

Konto parafii

PKO BP I O Rzeszów

61  1020  4391  0000  6502  0056  4120

Wpłaty na potrzeby parafii

Informacja

Adres parafii

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 18

☎  +48 728 260 287

✉ parafia (.M.) podwyzszenie.pl

     Licznik odwiedzin

Dzisiaj134
Wczoraj3652
Ogółem3426033