TransmisjaNa żywo

Kalendarz parafialny

Wrzesień,
2023
Wrzesień 2023
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
27 28 29 30 31 1 Friday, 1 September 2023 2 Saturday, 2 September 2023
3 Sunday, 3 September 2023 4 Monday, 4 September 2023 5 Tuesday, 5 September 2023 6 Wednesday, 6 September 2023 7 Thursday, 7 September 2023 8 Friday, 8 September 2023 9 Saturday, 9 September 2023
10 Sunday, 10 September 2023 11 Monday, 11 September 2023 12 Tuesday, 12 September 2023 13 Wednesday, 13 September 2023 14 Thursday, 14 September 2023 15 Friday, 15 September 2023 16 Saturday, 16 September 2023
17 Sunday, 17 September 2023 18 Monday, 18 September 2023 19 Tuesday, 19 September 2023 20 Wednesday, 20 September 2023 21 Thursday, 21 September 2023 22 Friday, 22 September 2023 23 Saturday, 23 September 2023
24 Sunday, 24 September 2023 25 Monday, 25 September 2023 26 Tuesday, 26 September 2023 27 Wednesday, 27 September 2023 28 Thursday, 28 September 2023 29 Friday, 29 September 2023 30 Saturday, 30 September 2023

Nasze pismo parafialne "ZNAK ZBAWIENIA"

 

Pismo parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie "ZNAK ZBAWIENIA" wydawane jest w każdą niedzielę. 

W tym piśmie podejmowane są różne sprawy z dziedziny teologii np. tłumaczenie słowa Bożego. Zamieszczane są intencje Mszy Św. na dany tydzień, niektóre ważniejsze ogłoszenia i informacje dotyczące życia parafii.

Zapraszamy do czytania tej gazetki oraz do czytania prasy katolickiej w ogóle. 

Nagrania audio do odsłuchania

Msze Święte

W niedziele i święta:

700, 830, 1000, 1130, 1245, 1800

W dni powszednie:

 630 i 1800

Konto parafii

PKO BP I O Rzeszów

61  1020  4391  0000  6502  0056  4120

Wpłaty na potrzeby parafii

Informacja

Adres parafii

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 18

☎  +48 728 260 287

✉ parafia (.M.) podwyzszenie.pl

     Licznik odwiedzin

Dzisiaj175
Wczoraj3652
Ogółem3426074